Nová řada Riedel Sommeliers Superleggero!

Riedel, 300 let starý rodinný podnik, který je známý svými revolučními řadami skla pro potěšení z vína, oznamuje novou grape-varietal specific řadu - Sommeliers Superleggero. V roce 1958, když Claus J. Riedel vytvořil světově první "wine-friendly" sklenice, řadu Sommeliers. 10. generace této rodiny reprezentovaná George J. Riedelem později vyvivnula řadu, která je tvarem přizpůsobena tak, aby ladila s konkretními specifiky různých odrůd.

Tento rok, CEO Maxmilian Riedel, udělal další krok vpřed se řadou Sommeliers Superleggero. Původní řada Sommeliers je ručně vyráběná a foukaná skláři v továrně Riedel v Tyrolsku. S využitím stejného kvalitního způsobu výroby je nyní řada Sommeliers Superleggero z bezolovnatého křišťálu a se svým supertenkým designem ještě více potěší milovníky estetiky.Tento přizpůsobený tvar je důsledkem změn, které jsou provedeny na stopce slenice a designem Maximiliána. Navíc bezkonkureční lesk těchto unikátně ručně vyrobených sklenic vydrží i při používání myčky na nádobí. 


Pokračujíc v Riedelovské filozofii, kde forma jde ruku v ruce s funkčností, je nová řada Superleggero především nástrojem, který je navrhnut tak, aby složil k většímu potěšení z vynikajících vín. Poprvé v historii Riedelu a na oslavu řady Sommeliers Superleggero lze označení řady najít na podstavci každé skleničke vedle loga Riedelu. Maximilán Riedel o nejnovějším produktu říká: "Nová řada Sommelier Superleggero je navržena na základě 60 let zkušeností a znalostí. Nese kouzlo ručeně vyráběné sklenice spolu s úžasnou lehkostí." 

 

Vybrané sklenice si můžete zakoupit zde na e-shopu, nebo v naší vinotéce ve Slovanském domě.